close
تبلیغات در اینترنت
جدید 97 | عکس،دانلود،فیلم - 4
loading...

جدید 97 | عکس،دانلود،فیلم

جدید 96-97 | عکس،دانلود،فیلم

جدید 97 | عکس،دانلود،فیلم

جدید 96-97 | عکس،دانلود،فیلم

آیا کلاه قرمزی در سال 97 پخش میشود؟

admin چهارشنبه 29 آذر 1396 نظرات ()

کلاه قرمزی 97 با عروسک های جدید + عکس

سری جدید کلاه قرمزی ، پخش سری جدید کلاه قرمزی

عروسک گردان جدید کلاه قرمزی در یک گفتگو خبرهای تازه ای از سری جدید کلاه قرمزی داد و از حضور عروسک های متنوع در مجموعه کلاه قرمزی صحبت کرد.

تاریخ انتشار : 29 آذر 1396

منتظر اتفاقات متنوع در سری جدید کلاه قرمزی باشید

سری جدید کلاه قرمزی قرار بود نوروز 96 روی آنتن تلویزیون برود اما این اتفاق میسر نشد و هنوز هم با گذشت چندین ماه از اتمام این مجموعه تکلیف پخش کلاه قرمزی مشخص نیست. عروسک گردان جدید کلاه قرمزی در خصوص اتفاقات متنوع در سری جدید کلاه قرمزی صحبت کرد.سری جدید کلاه قرمزی

 

احتمال پخش سری جدید کلاه قرمزی در نوروز 97

شیما بخشنده عروسک گردان جدید کلاه قرمزی در خصوص احتمال پخش این مجموعه در نوروز 97 گفت:صحبت هایی انجام شده اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست ولی من از صمیم قلب آرزو دارم کلاه قرمزی که ضبط آن ماه هاست به اتمام رسیده نوروز امسال روی آنتن تلویزیون برود.

 

وی درباره تفاوت های نسخه تازه کلاه قرمزی نسبت به سالیان گذشته افزود:ایرج طهماسب هیچگاه نمی گذارد این مجموعه نسبت به سال های گذشته تکراری و یکنواخت شود و در کلاه قرمزی جدید هم ماجراهای تازه و هیجان انگیزی را خواهیم داشت.

 

سری جدید کلاه قرمزی

 

سری جدید کلاه قرمزی کی پخش میشود

این عروسک گردان جوان درباره افزوده شدن شخصیت های عروسکی به کلاه قرمزی جدید تصریح کرد:مردم مطمئن باشند که در این نسخه از کلاه قرمزی با اتفاقات جدید و همچنین عروسک های جدید روبرو خواهند شد. امیدوارم هرگونه مشکلی که به وجود آمده رفع شود تا ما بتوانیم نتیجه سه ماه زحمت خود را بگیریم.

 

وی درباره وضعیت سینمای عروسکی ایران اضافه کرد:متأسفانه سینمای عروسکی به طور کامل از بین رفته است معدود آثار ضعیفی گهگاه تولید می شوند که آنها هم در شرایط بسیار بد اکران می شوند. معمولاً تهیه کنندگان ریسک این را نمی کنند که بر روی آثار عروسکی سرمایه گذاری کنند این اتفاق در حالی می افتد که مردم به شدت از آثار عروسکی همچون شهر موش ها، کلاه قرمزی و خونه مادربزرگه استقبال می کنند.

 

همچنین بخوانید : عروسک گردان کلاه قرمزی در نوروز 96 کیست؟

بخشنده با تأکید بر لزوم وجود سینمای عروسکی در ایران خاطرنشان کرد:امیدوارم افرادی همچون مرضیه برومند و مریم سعادت دوباره بتوانند سینمای عروسکی را احیا کنند. ما پتانسیل بسیار بالایی را در بین جوانان داریم که متأسفانه به دلیل عدم اعتماد سرمایه گذاران از بین رفته است.

 

سری جدید کلاه قرمزی

 

سری جدید کلاه قرمزی همراه با عروسک های جدید

از سال 73 ایرج طهماسب به همراهی حمید جبلی به دو عروسک به نام های " کلاه قرمزی و پسرخاله " جان دادند و این دو عروسک دوست داشتنی تبدیل به یکی از خاطره انگیزترین عروسک های تاریخ تلویزیون و حتی سینمای ایران شدند. بچه های دو دهه با این دو عروسک خاطره بازی کردند و حالا این دو پسرخاله وارد دهه سوم زندگیشان شده اند.

 

کلاه قرمزی امروز تنها عروسک دوست داشتنی این مجموعه نیست، امروز آقای همساده، فامیل دور، عزیزم ببخشید، دختر همسایه، ببعی، جیگر، پسر عمه زا، گابی، بچه فامیل دور ، دیوی و گیگیلی همراه با این دو عروسک و آقای مجری به خانه ها می آیند و برای لحظاتی شما را به خاطرات دور و نزدیک پرتاب می کنند که هر کدامشان برای خود تبدیل به یک وزنه سنگین در این مجموعه شده اند که نبود هر یک دل مخاطبان بسیاری را به لرزه می اندازد.

 

کلاه قرمزی، بازیگر عروسکی که سال هاست مشهور شده و همه به خصوص کودکان، او را می شناسند. فیلم های این عروسک که باید گفت توسط ایرج طهماسب و حمید جبلی خلق شده از پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران است. اما سریال نوروزی کلاه قرمزی که جدیدترین برنامه این عروسک مشهور است هرسال با حواشی زیادی همراه بوده است.

آیا "کلاه قرمزی" در نوروز 97 پخش می‌شود؟ - باشگاه خبرنگاران

www.yjc.ir › وب‌گردی › وبگردی

۱۳ ساعت پیش - آیا "کلاه قرمزی" در نوروز 97 پخش می‌شود؟ ... به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شیما بخشنده عروسک‌گردان جدید کلاه‌قرمزی در خصوص احتمال پخش این مجموعه در نوروز ۹۷ گفت: صحبت‌هایی انجام شده اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست ولی من از ... یادی از هنرمندان درگذشته سال ۹۵؛ آنانی که شب را بی چراغ روشن می کردند ...

"کلاه قرمزی" در نوروز 97 پخش می‌شود؟ - شهر بلاگ

dey1396.shahremaa.ir/post/7

۱۱ ساعت پیش - Nov 16, 2016 - کلاه قرمزی و سری جدید کلاه قرمزی و کلاه قرمزی نوروز 96 و امسال کلاه قرمزی پخش میشود و کلاه قرمزی چند سال داره و مهمانان کلاه قرمزی در نمناک. .... ۹۷ شاهد پخش دو سریال جدید به نام آرماندو و سریال افتاده ها خواهند بود وباید دید با مطرح شدن این دو سریال برای شبکه دو، آیا در سال 97 شاهد کلاه قرمزی96 خواهیم بود؟

کلاه قرمزی نوروز 96 پخش میشود ؟ - نمناک

namnak.com/کلاه-قرمزی-نوروز-96-.p39640

۲۶ آبان ۱۳۹۵ - کلاه قرمزی و سری جدید کلاه قرمزی و کلاه قرمزی نوروز 96 و امسال کلاه قرمزی پخش میشود و کلاه قرمزی چند سال داره و مهمانان کلاه قرمزی در نمناک. ... حال باید دید که آیا تهیه کننده کلاه قرمزی طی جلساتی که با شبکه دو سیما خواهد داشت نتیجه آن موجب ساخت و پخش سری جدید کلاه قرمزی این عروسک محبوب بزرگترها و کودک و ...

سری جدید کلاه قرمزی نوروز 97 پخش می شود - نمناک

namnak.com/سری-جدید-کلاه-قرمزی.p61621

۱۱ ساعت پیش - شیما بخشنده عروسک گردان جدید کلاه قرمزی در خصوص احتمال پخش این مجموعه در نوروز 97 گفت:صحبت هایی انجام شده اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست ولی من از ... تازه کلاه قرمزی نسبت به سالیان گذشته افزود:ایرج طهماسب هیچگاه نمی گذارد این مجموعه نسبت به سال های گذشته تکراری و یکنواخت شود و در کلاه قرمزی جدید هم ...

آیا کلاه قرمزی نوروز 97 پخش می‌شود؟

funniest.ir/tag/آیا-کلاه-قرمزی-نوروز-97-پخش-می‌شود؟

آیا کلاه قرمزی در نوروز 97 پخش می‌شود؟,آیا کلاه قرمزی نوروز 97 پخش می‌شود؟,آیا در نوروز 97 سری جدید کلاه قرمزی پخش می‌شود؟,آیا کلاه قرمزی نوروز 97 پخش می شود؟,کلاه قرمزی در نوروز 97 پخش می شود؟,آیا در نوروز 97 کلاه قرمزی پخش می شود؟,,آیا کلاه قرمزی نوروز 97 پخش می‌شود؟,جالبترین | دانلود رایگان بازی، نرم افزار، فیلم و سریال...

نسیم آنلاین | جدول پخش تلویزیون تا سال 97 بسته شد/ نوروز، ...

nasimonline.ir/.../جدول-پخش-تلویزیون-تا-سال-97-بسته-شد-نوروز-انتخابات-و-ماه-رم...

۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - میرباقری: جدول پخش برنامه‌های تلویزیون تا سال 97 بسته شد/ دیگر شاهد مهاجرت هنرمندان نیستیم حتی برخی هم برگشته‌اند ... برنامه های اصلی ما برای همه خانواده‌ها تدارک دیده شده اند و سریال «مرز خوشبختی» را داریم به همراه برنامه های «کلاه قرمزی» و «محله گل و بلبل» و البته برنامه های اختصاصی ویژه نوجوانان را هم خواهیم ...

مجموعه "کلاه قرمزی" در نوروز 97 پخش می‌شود؟ - روز پلاس

roozplus.com/fa/news/63869/مجموعه-کلاه-قرمزی-در-نوروز-97-پخش-می‌شود

۹ ساعت پیش - عروسک‌گردان جدید کلاه قرمزی گفت: مردم مطمئن باشند که در این نسخه از کلاه‌قرمزی با اتفاقات جدید و همچنین عروسک‌های جدید روبرو خواهند شد.

احتمال پخش سری جدید کلاه قرمزی در نوروز 97 - زومجی

https://www.zoomg.ir/2017/12/20/269856/kolah-germezi-norouz-97-maybe/

۱ روز پیش - در حالی که به مدت چندین سال به تماشای ماجراهای کلاه قرمزی و شخصیت‌های همراهش در ایام نوروز عادت کرده بودیم، سال گذشته پیرو مشکلاتی که بین مسئولین مختلف وجود داشت، این برنامه در نوروز پخش نشد و پس از آن اخباری مبنی بر پخش آن در شبکه خانگی به گوش رسید که این مساله هم به سرانجام خوشی نرسید. با این حال در ...

مجموعه کلاه قرمزی در نوروز 97 پخش می‌شود؟ - روز پلاس - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/analysis/151376640008144

۹ ساعت پیش - عروسک‌گردان جدید کلاه قرمزی گفت: مردم مطمئن باشند که در این نسخه از کلاه‌قرمزی با اتفاقات جدید و همچنین عروسک‌های جدید روبرو خواهند شد. - روز پلاس.

پخش «کلاه قرمزی» در نوروز 96 قطعی شد - مشرق نیوز

https://www.mashreghnews.ir/news/700897/پخش-کلاه-قرمزی-در-نوروز-96-قطعی-شد

 

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - پخش مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» برای نوروز 96 پس از حواشی که برای آن بوجود آمد از شبکه دو سیما قطعی شده است. ... اخبار بیرون آمده از مبلغ قرارداد «کلاه قرمزی» برای تولید و پخش آن در سال 93 نشان می‌دهد روی مبلغی کمتر از ۲ میلیارد تومان توافق شده بود. رقمی که در مقیاس قراردادهای تلویزیونی برای برنامه ...

شهید علی خوش‌لفظ کیست؟ + بیوگرافی و عکسها

admin چهارشنبه 29 آذر 1396 نظرات ()

برچسب ها:بیوگرافی و عکسهای شهید علی خوش‌لفظ ,فرزندان شهید علی خوش‌لفظ ,بیوگرافی شهید علی خوش‌لفظ ,تصاویر شهید علی خوش‌لفظ, کتاب شهید علی خوش‌لفظ ,شهید علی خوش‌لفظ کیست؟,nhkg,n tdgl ;gd 

 

پیکر شهید علی خوش لفظ راوی کتاب «وقتی مهتاب گم شد» فردا از مزار شهدای غواص حوزه هنری تشییع می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، «علی خوش لفظ» از جانبازان 8 سال دفاع مقدس پس از تحمل سال‌ها رنج جانبازی در سن 54 سالگی به درجه رفیع شهادت نایل شد.

 

پیکر شهید «علی خوش لفظ» فردا ساعت 9:30 از مقابل حوزه هنری تهران واقع در خیابان حافظ، مقابل دانشگاه امیرکبیرتشییع و سپس به همدان منتقل می‌شود.

 

این برنامه فردا ساعت 9 و 30 دقیقه صبح برگزار خواهد شد.

 

علی خوش لفظ، راوی کتاب «وقتی مهتاب گم شد» صبح چهارشنبه در بیمارستان خاتم الانبیا تهران بر اثر عوارض شیمیایی ناشی از هشت سال دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست.

 

علی خوش لفظ در عملیات رمضان، مسلم بن عقیل، والفجر 5، کربلای 4 و کربلای 5 حضور داشت و نهایتاً در عملیات کربلای 5 تیر به نخاع وی خورده و به شدت مجروح می شود که پس از این واقعه، از این مجروحیت رنج می برد و مکرراً در بیمارستان بود.

 

کتاب «وقتی مهتاب گم شد» شامل خاطرات این رزمند است که به قلم حمید حسام نوشته شده است.

 

انتهای پیام/

برگرفته باشگاه خبرنگاران جوان


علت فوت و درگذشت آیت الله حائری شیرازی + بیوگرافی

admin چهارشنبه 29 آذر 1396 نظرات ()

برچسب ها:درگذشت آیت الله حائری, فوت آیت الله حائری شیرازی,مرگ آیت الله حائری,علت فوت و درگذشت و مرگ آیت الله حائری شیرازی,آیت الله حائری شیرازی درگذشت,آیت الله حائری شیرازی درگذشت,آیت الله حائری شیرازی فوت کرد, علت مرگ آیت الله حائری شیرازی,آیت الله حائری شیرازی درگذشت,

آیت الله محی‌الدین حائری شیرازی امام جمعه سابق شیراز دار فانی را وداع گفت.

آیت الله حائری شیرازی درگذشتبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ آیت الله محی الدین حائری شیرازی امام جمعه سابق شیراز و نماینده پیشین ولی فقیه در استان فارس پس از عمری مجاهدت و تلاش در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی پس از تشدید بیماری و انتقال به بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) قم، در سن ۸۱ سالگی به لقاء الله پیوست.

 

به گفته دکتر پرهام، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم، آیت الله محی الدین حائری شیرازی پنج روز پیش به دلیل نامنظم بودن فشار خون و برخی مشکلات داخلی تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفت.

 

آیت الله محمدصادق (محی‌الدین) حائری شیرازی از علمای برجسته و استاد اخلاق سطوح عالی حوزه علمیه قم بود.

 

وی، متولد ۱۳۱۵ در شیراز بود که عمر پربرکت خود را در راه انقلاب اسلامی گذاشت و سابقه چندین دوره عضویت در مجلس خبرگان رهبری، امامت جمعه شیراز و تالیف کتب مختلف را در کارنامه خود دارد.

 

آیت الله محمدصادق (محی‌الدین) حائری شیرازی نماینده دوره اول مجلس شورای اسلامی شیراز است و پس از شهادت شهید محراب حضرت آیت الله دستغیب ۲۰ آذر ۱۳۶۰ از جانب امام خمینی (ره) به امامت جمعه شیراز منصوب شد.

 

این مسئولیت تا سال ۱۳۸۷ ادامه داشت و از اواخر بهمن ۱۳۸۷ با حکم آیت الله خامنه ای، آیت الله اسدالله ایمانی به عنوان نماینده، ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز منصوب شد.

 

آیت الله حائری شیرازی در دوره اول و دوم خبرگان رهبری به نمایندگی از مردم فارس به مجلس خبرگان راه یافت.

 

از جمله تالیفات آیت الله حائری شیرازی انسان الهی، انسان شناسی، با علی در صحرا، تمثیلات (هشت جلد)، تفسیر سوره حمد، تربیت کودکان، حافظ سر، درس سحر، در سایه سار وحی، رمز دوام پیوند یا (آداب همسرداری)، راه رشد، سیری در آفاق، مقدمه‌ای بر علوم انسانی، نماز، نکته‌ها، الولایة، ولایت فقیه انتخابی یا انتصابی، ولایت فقیه و ولایت است.

 

مراسم تشییع این استاد حوزه فردا پنج‌شنبه ساعت ۹ صبح از مقابل مسجد امام حسن عسگری(ع) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ر

 

آیت الله حائری شیرازی دار فانی را وداع گفت

Tasnim News Agency · ۲ ساعت قبل

آیت الله حائری شیرازی درگذشت - انتخاب

www.entekhab.ir/fa/news/384327

۸ ساعت پیش - آیت‌الله حائری شیرازی، استاد برجسته اخلاق و عضو سابق مجلس خبرگان رهبری ظهر امروز دار فانی را وداع گفت.

آیت الله حائری شیرازی درگذشت - آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/496775/آیت-الله-حائری-شیرازی-درگذشت

۷ ساعت پیش - آیت الله حائری شیرازی، عضو سابق مجلس خبرگان در سن ۸۱ سالگی درگذشت.

آیت الله حائری شیرازی درگذشت - خبرگزاری تسنیم - Tasnim

https://www.tasnimnews.com › سیاسی › حوزه امام و رهبری

۸ ساعت پیش - آیت الله حائری شیرازی به دیدار باقی شتافت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، آیت الله حائری شیرازی درگذشت. R31462/P31462/S1,1127/CT47. به اشتراک بگذارید: http://tn.ai/1606699 · برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تسنیم در تلگرام شوید. مطالب پیشنهادی از سراسر وب. پیشنهاد توسط · حراج یلدایی بامیلو ...

آیت الله حائری شیرازی درگذشت - روزنامه دنیای اقتصاد

donya-e-eqtesad.com/بخش-سایت-خوان.../3329532-آیت-الله-حائری-شیرازی-درگذشت

۸ ساعت پیش - آیت‌الله حائری شیرازی، استاد برجسته اخلاق و عضو سابق مجلس خبرگان رهبری ظهر امروز دار فانی را وداع گفت.

آیت الله حائری شیرازی درگذشت - عصرایران

www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی

۸ ساعت پیش - آیت الله حائری شیرازی دار فانی را وداع گفت. به گزارش تسنیم ، دقایقی پیش محمدصادق (محی‌الدین) حائری شیرازی در بیمارستان علی بن ابی‌طالب(ع) قم درگذشت. محمدصادق (محی‌الدین) حائری شیرازی متولد 12 بهمن 1315 در شیراز روحانی شیعه ایرانی، عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سابق شیراز بود. منبع: تسنیم.

محی‌الدین حائری شیرازی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/محی‌الدین_حائری_شیرازی

رفتن به ۷ درگذشت‏ - درگذشت[ویرایش]. آیت الله حایری شیرازی سرانجام پس از تحمل یک دوره بیماری ظهر چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ (۱ ربیع الثانی ۱۴۳۹ قمری) پس از ۸۰ سال و ۳۲۲ روز زندگی با برکت درگذشت. پیکر وی صبح ۳۰ آذر ۱۳۹۶ در قم تشییع و دفن خواهد شد .

آیت الله حائری شیرازی درگذشت - باشگاه خبرنگاران

www.yjc.ir/fa/news/6364142/آیت-الله-حائری-شیرازی-درگذشت

۸ ساعت پیش - آیت الله حائری شیرازی درگذشت به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ آیت الله محی الدین حائری شیرازی امام جمعه سابق شیراز و نماینده پیشین ولی فقیه در استان فارس پس از عمری مجاهدت و تلاش در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی پس از تشدید بیماری و انتقال به بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) قم، در ...

آیت‌الله حائری شیرازی درگذشت - خبرآنلاین

www.khabaronline.ir/detail/738960/Politics/parties

۷ ساعت پیش - آیت‌الله حائری شیرازی درگذشت. سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - آیت‌الله حائری شیرازی دار فانی را وداع گفت. به گزارش خبرآنلاین، آیت الله حائری شیرازی عضو سابق مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سابق شیراز دار فانی را وداع گفت. لازم به ذکر است،مراسم تشییع ، فردا صبح ساعت 9.30 از مسجد امام حسن عسگری به سمت ...

آیت‌الله حائری شیرازی درگذشت | خبرگزاری ایلنا

www.ilna.ir/بخش-سیاسی-3/572803-آیت-الله-حائری-شیرازی-درگذشت

۸ ساعت پیش - به گزارش ایلنا، دقایقی پیش آیت‌الله حائری شیرازی دقایقی پیش دار فانی را وداع گفت. عضو سابق مجلس خبرگان و امام جمعه سابق شیراز پس از گذراندن یک دوره بیماری در سن ۸۱ سالگی درگذشت. تشییع پیکر آیت الله حائری شیرازی فردا صبح ساعت ۹ از مسجد امام حسن عسگری (ص) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه سلام ...

آیت الله حائری شیرازی درگذشت - آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/496775/آیت-الله-حائری-شیرازی-درگذشت

۷ ساعت پیش - آیت الله حائری شیرازی، عضو سابق مجلس خبرگان در سن ۸۱ سالگی درگذشت.

آیت الله حائری شیرازی فوت کرد - خبرگزاری تسنیم - Tasnim

https://www.tasnimnews.com › سیاسی › حوزه امام و رهبری

آیت الله حائری شیرازی فوت کرد. شناسه خبر: 1606699 سرویس: سیاسی. ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳. آیت الله حائری شیرازی فوت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، آیت الله حائری شیرازی فوت کرد. R31462/P31462/S1,1127/CT47. به اشتراک بگذارید: http://tn.ai/1606699 · برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تسنیم در تلگرام شوید.

آیت الله حائری شیرازی فوت کرد - افکارنیوز

www.afkarnews.ir/بخش-سیاسی-3/694938-آیت-الله-حائری-شیرازی-فوت-کرد

۸ ساعت پیش - آیت الله حائری شیرازی از اساتید اخلاق حوزه علمیه قم دار فانی را وداع گفت.

آیت الله حائری شیرازی درگذشت - عصرایران

www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی

۸ ساعت پیش - آیت الله حائری شیرازی دار فانی را وداع گفت. به گزارش تسنیم ، دقایقی پیش محمدصادق (محی‌الدین) حائری شیرازی در بیمارستان علی بن ابی‌طالب(ع) قم درگذشت. محمدصادق (محی‌الدین) حائری شیرازی متولد 12 بهمن 1315 در شیراز روحانی شیعه ایرانی، عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سابق شیراز بود. منبع: تسنیم.

آیت‌الله جنتی درگذشت آیت الله حائری شیرازی را تسلیت ...

www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی

۵ ساعت پیش - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، در پی ارتحال آیت‌الله حائری شیرازی (ره)، آیت‌الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی این ضایعه را تسلیت گفت. متن پیام آیت‌الله جنتی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم "اذا مات المؤمن الفقیه ثلم فی الإسلام ثلمة لا یسدّها شئ". ارتحال عالم جلیل القدر ...

خبر فوت آیت الله حائری شیرازی شایعه است - ایسنا

https://www.isna.ir/news/96080302060/خبر-فوت-آیت-الله-حائری-شیرازی-شایعه-است

۳ آبان ۱۳۹۶ - به دنبال انتشار خبری مبنی بر فوت آیت الله حائری شیرازی در فضای مجازی صحت این خبر تایید نشد.

تسلیت عارف در پی درگذشت آیت‌الله حائری - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/649196/تسلیت-عارف-در-پی-درگذشت-آیت‌الله-حائری

۳۰ دقیقه پیش - در پی درگذشت آیت الله حائری شیرازی، محمدرضا عارف، رییس فراکسیون امید در پیامی این ضایعه را تسلیت گفت.

خبر درگذشت آیت‌الله حائری شیرازی تکذیب شد - انتخاب

www.entekhab.ir/fa/news/374627/خبر-درگذشت-آیت‌الله-حائری-شیرازی-تکذیب-شد

۱۰ آبان ۱۳۹۶ - مسئول دفتر آیت‌الله حائری شیرازی در قم توضیحاتی پیرامون وضع جسمی این استاد حوزه ارائه کرد. به گزارش انتخاب، رحیمی، مسئول دفتر آیت‌الله حائری شیرازی در قم ضمن تکذیب برخی شایعات در خصوص سلامتی این استاد حوزه، گفت: آیت الله حائری شیرازی حدود یک هفته است که در بیمارستان نمازی شیرازی ...

آیت الله حائری شیرازی فوت کرد - صدای ایران

sedayiran.com/fa/news/172547/آیت-الله-حائری-شیرازی-فوت-کرد

۷ ساعت پیش - آیت الله محی الدین حائری شیرازی به دیار باقی شتافت.

خبر فوت آیت الله حائری شیرازی تکذیب شد - الف

www.alef.ir/news/3960810176.html

 

۱۰ آبان ۱۳۹۶ - یکی از نزدیکان آیت الله حائری شیرازی اعلام کرد: حال عمومی آیت الله حائری شیرازی خوب است و مشکل خاصی ندارند.


دانلود برنامه دورهمی شب یلدا 96 با حضور علی اوجی و نرگس محمدی | 30 آذر 96

admin چهارشنبه 29 آذر 1396 نظرات ()

برچسب ها:دانلود برنامه دورهمی شب یلدا 96,دانلود دورهمی علی اوجی و نرگس محمدی, دانلود دورهمی شب یلدا 96, دانلود فیلم کلیپ آپارات, دانلود برنامه دورهمی علی اوجی و نرگس محمدی,دانلود ویژ برنامه دورهمی شب یلدا 96 ,

در شب یلدای دورهمی چه می گذرد + فیلم

گزیده ویژه برنامه تلویزیونی «دورهمی» در شب یلدا را در اینجا مشاهده کنید.

در شب یلدای دورهمی چه می گذرد + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویژه برنامه شب یلدا در برنامه تلویزیونی «دورهمی» میزبان علی اوجی و نرگس محمدی است، که حجت اشرف زاده و عماد طالب زاده، آخرین قطعه مشترک خود به نام «عشق دلم» را اجرا خواهند کرد.

 

گفتنی است؛ برنامه تلویزیونی «دورهمی» به کارگردانی و اجرای مهران مدیری و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی، شب های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از ساعت 23 به روی آنتن شبکه نسیم می رود.

دانلود فیلم

آنچه در شب یلدا دورهمی 30 آذر 96 می گذرد - خزان‌نیوز

newskhazan.ir/article/آنچه+در+شب+یلدا+دورهمی+30+آذر+96+می+گذرد

ویژه برنامه دورهمي شب يلدا 96 + فیلم آنچه در شب يلدای دورهمي 30 آذر 96 مي گذرد ویژه برنامه شب يلدا در برنامه تلویزیونی «دورهمي» ميزبان علی اوجی و نرگس محمدی است، که حجت اشرف زاده و عماد طالب زاده، آخرین قطعه مشترک خود به نام «عشق دلم» را اجرا خواهند کرد. گفتنی است؛ برنامه تلویزیونی «دورهمي» به کارگردانی و اجرای مهران مدیری و ...

ویژه برنامه دورهمی شب یلدا 96 فیلم - خزان‌نیوز

newskhazan.ir/.../ویژه%20برنامه%20دورهمی%20شب%20یلدا%2096%20+%20فیلم

ويژه برنامه دورهمي شب يلدا 96 + فيلم آنچه در شب يلدای دورهمي 30 آذر 96 می گذرد ويژه برنامه شب يلدا در برنامه تلویزیونی «دورهمي» میزبان علی اوجی و نرگس محمدی است، که حجت اشرف زاده و عماد طالب زاده، آخرین قطعه مشترک خود به نام «عشق دلم» را اجرا خواهند کرد. گفتنی است؛ برنامه تلویزیونی «دورهمي» به کارگردانی و اجرای مهران مدیری و ...

دورهمی شب یلدا - شبکه خبر

irinn.ir/fa/news/550379/دورهمی-شب-یلدا

۵ ساعت پیش - فصل هزار رنگ پاییز آخرین روزهایش را سپری می کند. زمستان هم آرام از راه می رسد تا خاطره های یلدا یکبار دیگر برای ما ایرانیان زنده شود.

دانلود استیکر جدید شب یلدا 96 - جالبترین

funniest.ir/post/74/دانلود-استیکر-شب-یلدا-96.html

۷ ساعت پیش - استیکر شب یلدا,استیکر جدید شب یلدا 96,دانلود استیکر شب یلدا 96 برا تلگرام,دانلود استیکر شب یلدا 96,استیکر شب یلدا 96,استیکر شب یلدا 96 سی آذر 96,دانلود استیکر جدید شب یلدا 96 جالبترین,,دانلود استیکر جدید شب یلدا 96 - جالبترین,جالبترین | دانلود رایگان بازی، نرم افزار، فیلم و سریال...

ویژه برنامه دورهمی برای شب یلدا | برنامه تلویزیونی «دورهمی» - ...

www.ghatreh.com/news/nn40627509/ویژه-برنامه-دورهمی-برای-یلدا

۱۴ ساعت پیش - برنامه تلویزیونی «دورهمی» با اجرای مهران مدیری برای شب یلدا ویژه برنامه ای با حضور 4 مهمان در نظر گرفته است. - بØ.

دانلود دورهمی ناصر ملک مطیعی | 29 آذر 96 | قسمت چهارم فصل ...

otaghesabz.blog.ir/.../دانلود-دورهمی-ناصر-ملک-مطیعی-29-آذر-96-قسمت-چهارم-فصل-س...

 

دانلود دورهمی ناصر ملک مطیعی. دانبود بذنامه دورهمی با حضور ناصر ملک مطیعی 29 آذر 96. کارگردان و مجری: مهران مدیری | ژانر: گفتگو محور | استندآپ کمدی | تاریخ پخش: از 22 آذر 96. تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان: 80 دقیقه | کیفیت: HDTV. حجم: 500 مگابایت + 250 مگابایت | پخش از شبکه نسیم. درباره دورهمی: مجمو

دنلود برنامه من و شما ناصر ملک مطیعی شبکه شما

admin چهارشنبه 29 آذر 1396 نظرات ()

برچسب ها:دنلود برنامه من و شما ناصر ملک مطیعی,دنلود برنامه من و شما ملک مطیعی,دانلود فیلم کلیپ عکس جزئیات با کیفیت عالی, 

حضور ناصر ملک مطیعی و علی پروین در یک برنامه تلویزیونی

برنامه من و شما، امشب میزبان ناصر ملک مطیعی و علی پروین خواهد بود.

 

دانلود فیلم


به زودی

حضور ناصر ملک مطیعی و علی پروین در یک برنامه تلویزیونیبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ برنامه «من و شما» امشب به پیشواز «شب یلدا» می‌رود.

 

این برنامه به تهیه‌کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی‌پور امشب در حالی ساعت 19 پخش می‌شود که برای اولین بار، علی پروین پا به استودیوی یک برنامه تلویزیونی گفتگومحور گذاشت و به من و شما آمد و حرف های شنیدنی و جذاب از تمام این سال‌های فعالیتش در فوتبال گفت.

 

میهمان دیگر این برنامه نیز ناصر ملک مطیعی است که او هم برای اولین بار مقابل دوربین یک برنامه تلویزیونی نشست. وی در طول این چند دهه در هیچ برنامه تلویزیونی حاضر نشده است؛ اما قریب به 10 روز پیش روبروی ظلی پور نشست و پاسخگوی سوالات «من و شما» شد.

 

گفتنی است؛ ملک مطیعی در این گفتگو از علاقه اش به ایران، حسرتش برای بازماندن از حضور در جبهه ، سینمای بعد از انقلاب و تاثیرات خانواده بر او و رفاقتش با علی پروین و ... گفت و این گپ و خاطره بازی را شیرین تر کرد.

 

اتفاق ویژه دیگر اما تماس تلفنی با پرویز پرستویی است که در این گفتگوی تلفنی، پرستویی از ارزش های سینمای بعد از انقلاب و همچنین توانایی های ملک مطیعی در بازی خواهد گفت.

 

شایان ذکر است؛ «من و شما» به تهیه کنندگی هادی قندی، اجرای آرش ظلی پور و نویسندگی دنیا خمامی هر هفته از شبکه شما به روی آنتن می‌رود.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

ملک مطیعی به تلویزیون می آید

دلیل قطع برنامه من وشما با حضور ناصر ملک مطیعی چه بود؟+فیلم

www.yjc.ir › فرهنگی هنری › رادیو تلویزیون

۲ ساعت پیش - دلیل قطع برنامه من وشما با حضور ناصر ملک مطیعی چه بود؟+فیلم به گزارشحوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛برنامه من و شما که قرار بودگفتگوی ناصر ملک مطیعی پخش کندبه دلیل مشکلات فنی پخش نشد، امروز خبری مبنی بر حضور ناصر ملک مطیعی برای اولین بار درتلویزیون اعلام شداما برنامه ...

حضور ناصر ملک مطیعی برای اولین بار در تلویزیون - آپارات

https://www.aparat.com/v/.../حضور_ناصر_ملک_مطیعی_برای_اولین_بار_در_تلویز...

حضور ناصر ملک مطیعی برای اولین بار در تلویزیون. 5. ناصر ملک مطیعی؛ بازیگر قدیمی و پیشکسوت فیلم های قبل از انقلاب برای اولین بار در تلویزیون حضور پیدا کرد. ملک مطیعی در برنامه «من و شما» شبکه شما با اجرای آرش ظلی پور حضور پیدا کرد. دیگر میهمان این برنامه علی پروین بود. 29 آذر 1396. خبری · ناصر ملک مطیعی ...

متوقف شدن برنامه«من و شما» با حضور ناصر ملک مطیعی - آپارات

https://www.aparat.com/.../متوقف_شدن_برنامه%26laquo%3Bمن_و_شما%26raquo%3B...

۳ ساعت پیش - سیمرغ متوقف شدن برنامه«من و شما» با حضور ناصر ملک مطیعی متوقف شدن برنامه«من و شما» با حضور ناصر ملک مطیعی ناصر ملک مطیعی , من.

من و شما با حضور ناصر ملک مطیعی - آپارات

https://www.aparat.com/v/S5Yhx/من_و_شما_با_حضور_ناصر_ملک_مطیعی

۳ ساعت پیش - جیم نیوز توضیحات بیشتر:http://jeem.ir/news/34376 من و شما با حضور ناصر ملک مطیعی ناصر ملک مطیعی , من و شما , شبکه شما , جیم نیوز.

پخش گفتگوی ناصر ملک مطیعی در شبکه شما+فیلم | ...

www.ilna.ir/بخش.../572860-پخش-گفتگوی-ناصر-ملک-مطیعی-در-شبکه-شما-فیلم

۶ ساعت پیش - میهمان دیگر این برنامه نیز ناصر ملک مطیعی ست که او هم برای اولین بار مقابل دوربین یک برنامه تلویزیونی نشست وی در طول این چند دهه در هیچ برنامه ... ملک مطیعی در این گفتگو از علاقه‌اش به ایران، حسرتش برای بازماندن از حضور در جبهه، سینمای بعد از انقلاب و تاثیرات خانواده بر او و رفاقتش با علی پروین و... گفت و ...

دانلود برنامه من و شما با حضور ناصر ملک مطیعی و علی پروین

onlineahang.ir › سریال

 

۳ ساعت پیش - دانلود برنامه من و شما با حضور ناصر ملک مطیعی و علی پروین. دانلود برنامه من و شما ناصر ملک مطیعی و علی پروین و پرویز پرستویی. یک اتفاق ویژه و تماشایی ؛ برای اولین بار در تلویزیون ایران : حضور همزمان علی پروین و ناصر ملک مطیعی و پرویز پرستویی در برنامه ” من وشما ” . گفتگوی چالشی ، جذاب و دیدنی 

تعداد صفحات : 20

تبلیغات
آرشیو

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

Xبستن تبليغات
برچسب ها :

.